Черкаська філія академії IT STEP приєдналася до Кластеру

Новини

До спільноти черкаського ІТ Кластеру приєдналася Черкаська філія академії IT STEP.

 

Ukrainian English Russian

Про це інформує прес-служба Кластеру.

Хоч сама Академія цього року відзначатиме своє 20-річчя, у Черкасах її філія з’явилася у 2018 році. Та вже зараз вона налічує понад 350 студентів, пише 18000.com.ua.

Навчання в Академії поділено на два основних напрями: для дітей (від 7 до 14 років) і дорослих (від 15 до 55 років). Останні можуть вчитись на кількох спеціальностях: кібербезпека, програмування і комп’ютерна графіка та дизайн.

– Навчання в академії не можна прирівнювати до курсів або навчання у вищому навчальному закладі, – говорить директор Черкаської філії академії IT STEP Юлія Хмельницька. – Курси – це короткотривалі вузькоспеціалізовані напрямки. Навчання у виші – це мінімум чотири роки навчальної підготовки, яка окрім профільних дисциплін, включає багато “води”. Наша Академія – це 2,5 роки навчання за конкретним напрямом, де людина вивчається з нуля до рівня професіонала і готова до працевлаштування.

Юлія говорить, що до ІТ Кластеру Академія вирішила приєднатися, щоб налагодити зв’язки із ІТ компаніями, а також популяризувати ІТ індустрію в місті.

– З одного боку, для нас важливо донести людям, які хочуть вивчати ІТ, що можна отримати якісну освіту у Черкасах. Для цього не потрібно їхати за кордон. З іншого – познайомити наших випускників із ІТ компаніями, а також з можливістю працевлаштуватись у них, – пояснює Юлія Хмельницька.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: