Кам`янський держлісгосп очолив ТОП-100 лісогосподарських підприємств України

Лісове господарство

Державне підприємство «Кам`янське лісове господарство» визнане лауреатом Національного бізнес-рейтингу, укладеного за підсумками незалежного аналізу  фінансово-господарських показників діяльності понад 1 млн підприємств України. Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Ukrainian English Russian

У рейтингу ТОП-100 серед державних і комунальних підприємств України у сфері «Лісозаготівлі» Кам`янський держлісгосп посів перше місце серед суб’єктів господарювання у номінації «Платоспроможність».  Також держлісгосп отримав перше місце серед суб’єктів господарювання Черкаської області за сумою місць 4-ох номінацій фінансової діяльності. На основі досягнень підприємству присвоюється статус «Лідер галузі 2020»,  що є свідченням високої ефективності управління ресурсами, надійності та професійності.

Перші чотири позиції вищезазначеного всеукраїнського рейтингу належать лісогосподарським підприємствам структури Черкаського ОУЛМГ. Адже окрім Кам`янського держлісгоспу, перші позиції рейтингу належать Смілянському, Уманському та Звенигородському держлісгоспам. Крім того, у ТОП-100 потрапили Лисянський, Канівський, Черкаський, Чигиринський та Корсунь-Шевченківський держлісгоспи.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: