На Черкащині визначили найкращі ОТГ

Рейтинги ТОП

Загалом, в області оцінили за сорока показниками 74 громади, і визначили ті, що відрізняються найбільшою інвестиційною привабливістю, інституційною спроможністю та сталим розвитком.

Ukrainian English Russian

До рейтингу, оприлюдненого 1 липня, увійшли 20 черкаських громад, серед яких лідирують Матусівська, Канівська та Карашинська, пише vycherpno.ck.ua.

- Децентралізація дала нам нові можливості – загалом, за цей час нам вдалося реалізувати до 30 інвестиційних проєктів, утримувати на високому рівні 3 навчальних заклади, 3 – медичних, та 2 клуби, а нещодавно відкрите у нас комунальне підприємство увійшло до десятки кращих по Україні, — розповідає голова Матусівської громади Василь Колісник. — Нещодавно в громаді запрацював млин,  який не працював більше 20 років, планується створення міні-цехів з переробки сільськогосподарської продукції за принципом «Від виробника – до столу». У нас дуже багато планів, тож наша громада увійде до трійки лідерів іще не раз.

Рейтинг громад сформував всеукраїнський фонд  «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу», що провів дослідження і оцінку діяльності  загалом 1540 громад по Україні.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: