На ярмарку вакансій шукали працівників для уманського «АТБ»

Новини

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення ярмарків та міні-ярмарків вакансій. Саме такі заходи служби зайнятості є дієвими щодо надання допомоги у підборі підходящої роботи громадянам, а роботодавцям – необхідних кадрів.

Ukrainian English Russian

На цьому наголосила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Уманського міського центру зайнятості Тетяна Якимович, під час презентації місцевого роботодавця ТОВ «АТБ-Маркет.

Так, днями, за ініціативи міського центру зайнятості для місцевої філії магазину відбувся ярмарок вакансій, на який завітали 25 безробітних. Менеджер з персоналу ТОВ «АТБ-Маркет» Людмила Яриковська розповіла про роботу мережі, актуальні вакансії керівника та заступника керівника магазину, умови праці та зацікавила пошукачів інформацією про заохочення кращих працівників.

Безробітні ознайомилися з діяльністю торгівельної мережі, поспілкувалися з роботодавцем, дізналися більше інформації про бажану професію, а також пройшли співбесіду та залишили свої резюме. Троє безробітних вже оформлюють відповідні документи для працевлаштування в магазин, зазначають в Уманському МЦЗ.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: