ПОРТАЛ
18 березня 2015, 18:43

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Американці у Ковелі будуть виробляти біопаливо

Спецпроект «Досвід регіонів»

У Ковелі мають намір побудувати завод з переробки сільськогосподарської сировини та відходів деревини.

<b>Американці у Ковелі будуть виробляти біопаливо </b>

Про це йдеться в меморандумі про наміри щодо реалізації пілотного комплексного проекту з виробництва біопалива у співпраці з інвестиційним партнером - компанією "Universal Business Ventures" (США), який був підписаний між мерією міста та компанією "Технологічний парк "Агротехнопарк"(Київ), повідомляє ecotown.com.ua.

Ковель зацікавив інвестора вигідним географічним розташуванням для постачання автомобільним та залізничним транспортом необхідної для виробництва сировини. На додачу, через місто проходить міжнародна магістраль "Київ-Варшава", яка полегшить в подальшому експорт продукції.

Передбачається, що комплекс з переробки сільськогосподарської сировини у біопаливо буде зведено на промисловій території Ковеля протягом 2015-2018 рр. В проект буде інвестовано близько 158 млн доларів США.

Наразі корпорація "Universal Business Ventures" спільно з партнерами працює над фінансово-інвестиційним, організаційним та техніко-технологічним забезпеченням. За словами представників компанії «Агротехнопарк», інвестор має намір детально ознайомитися з можливим розташуванням заводу і перейти до подальших кроків реалізації проекту вже найближчим часом.