Останній день реєстрації на курс Sustainability Crash Course 2.0.

Бізнес-календар
Ukrainian English Russian

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» за підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні запрошують представників бізнесу долучитись до участі в онлайн-програмі зі сталого розвитку Sustainability Crash Course 2.0.

 «Sustainability Crash Course» ㅡ це українсько-голландська програма, яка має на меті впровадження сталого розвитку в бізнес-моделі компаній. Програма курсу складається з дводенного онлайн-інтенсиву, індивідуальних коуч-сесій з експертами зі сталого розвитку та серії онлайн-зустрічей учасників, тривалість ㅡ 1,5 місяці.

Основні теми програми: модель сталого бізнесу/сталих проєктів; основні ресурси, активності та партнерства; взаємовідносини із клієнтами; структура витрат та потоки надходження доходів; соціальний та екологічний вплив: позитивний та негативний; соціальні інновації; переведення проєктів/бізнесу в онлайн.

Курс стартує 12 жовтня 2020 року. Менторами курсу стануть експерти Центру «Розвиток КСВ», які працюватимуть спільно із голландською компанією «Noorderwind».

Кожна компанія може делегувати двох представників, щоб подати одну заявку на курс. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму англійською або українською мовою до 20 вересня 2020 року включно та зробити внесок за участь: https://forms.gle/wZD13Eqtcsg4eMCU7

Контактна особа: Чайка Дар’я, PR-менеджерка, +38 096 622 76 09, [email protected]

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: