Переможці конкурсу «Черкаська якість»: ТОВ „Нафтопромінвест”

Сюжети

Портал «Діловий регіон» спільно з ДП «Черкасистандартметрологія» реалізує інформаційний проект, спрямований на популяризацію продукції місцевих виробників.

Ukrainian English Russian

Пропонуємо детальніше ознайомитися з переможцями конкурсу «Черкаська якість-2016» та їх продукцією. Нагадаємо, що обласна конкурсна комісія, оцінивши представлену виробниками продукцію та послуги, визначила 9 переможців конкурсу.

Товариство з обмеженою відповідальністю „Нафтопромінвест” (м. Черкаси)

Підприємство з 2008 року надає суб’єктам господарської діяльності послуги з розроблення дозвільної документації, внесене до Переліку установ, організацій Мінприроди України та має власну атестовану санітарно-екологічну лабораторію.Молода професійна команда, в яку входять екологи, хіміки, інженери, успішно працює у своїй сфері, а послуги, які надає ТОВ «Нафтопромінвест», користуються значним попитом серед підприємців Черкащини. Відзначимо, що підприємство намагається розширити коло замовників та надає послуги і за межами області.

Інформація про послугу, що брала участь у конкурсі

Розробка документів, що обґрунтовують обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та розробка інших дозвільних документів в сфері екологічного законодавства

Розробка документів здійснюється за напрямками:- дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами; - дозвіл на спеціальне водокористування; розробка проекту ГДС; - розробка паспортів пилогазоочисного устаткування та інші.

Більше про конкурс у сюжеті «Черкаська якість».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: