Підприємці ОТГ Канівщини пропонують роботу електрика, оператора та слюсаря

Новини

Фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості  продовжують відвідувати об’єднані територіальні громади задля ознайомлення тамтешніх мешканців із соціальними послугами служби зайнятості.

Ukrainian English Russian

Днями чергові виїзні заходи відбулися у селах Степанці та Копіювата Степанецької сільської об’єднаної територіальної громади. Під час візиту жителям громади розповіли про інновації в роботі служби зайнятості. Йшлося про електронні сервіси, тестування в режимі онлайн з питань вибору фаху, можливість започаткування бізнесу, проходження навчання з метою підвищення рівня кваліфікації чи здобуття актуальної професії на освітньому порталі державної служби зайнятості. Також увагу було зосереджено на аспектах організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, умовах видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб вікової категорії «45+».

До виїзних заходів долучилася заступниця начальника Канівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в області Тетяна Проскурякова.   Фахівчиня розповіла про зміни в пенсійному законодавстві, необхідний стаж для виходу на пенсію за віком, механізми нарахування пенсій,  а також зосередила увагу на тому, як уникнути шахрайства при працевлаштуванні.

Також жителі громади мали можливість ознайомитись з актуальними вакансіями від роботодавців району. Зокрема, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» запропонував роботу на посаді електрогазозварника, підсобного робітника, електрика, оператора очисних споруд; ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» -  лікаря ветеринарної медицини, слюсаря та інші.

Сільські мешканці були задоволені можливістю отримання послуг безпосередньо на території громади.   

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: