Тепловізійне обстеження дозволяє відчутно скоротити енерговитрати

Новини

    Державне підприємство «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Черкасистандартметрологія») проводить тепловізійне обстеження огороджувальних конструкцій, квартир, приватних будинків, споруд різного призначення на предмет виявлення понаднормованих тепловитрат.

 

Ukrainian English Russian

Тепловізор — пристрій, який перетворює інфрачервоне випромінювання (ІК) об’єкта у видиме звичне для нас зображення.

Тепловізійне обстеження будівель, як інструмент енергоаудиту, дає можливість виявити в процесі зйомки дефекти в опалювальних системах, що перешкоджають нормальному функціонуванню тепловіддачі в приміщенні («забиті батареї та труби»), виявлення «містків холоду» на стиках різних елементів огороджувальних конструкцій, нещільних прилягань стулок вікон та дверей, нашарування теплоізолюючих матеріалів, виявлення інтенсивних теплових потоків, що в кінцевому результаті впливає на збільшене використання теплової енергії.

 Тепловізійне обстеження вказує на головні недоліки та проблеми об’єкта споживання теплової енергії (будівлі), а потенціал економії теплової енергії, у разі комплексного усунення недоліків та дефетків, суттєво збільшується. Контакти: м. Черкаси, вул. Гоголя, 278 web: http://www.st.ck.ua, e-mail: [email protected] Заст. директора Швецов Володимир Васильович, e-mail: [email protected]

Контакти:

м. Черкаси, вул. Гоголя, 278

web: http://www.st.ck.ua, e-mail: [email protected], [email protected]

Заст. директора Швецов Володимир Васильович, e-mail: [email protected], тел. 333082

Керівник випробувального центру Сотник Світлана Анатоліївна e-mail: [email protected], тел. 332698

Начальник випробувальної лабораторії будівельних матеріалів, виробів та конструкцій Журба Андрій Олександрович

e-mail: [email protected], тел. 384418, 330834

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: