Триває будівництво шляхопроводу через залізницю в Городищенському районі

Будівництво. ЖКГ

У Городищенському районі триває будівництво мосту через залізницю. Як інформують у Черкаській ОДА, воно проходить на 164 кілометрі автодороги Н-01 Київ-Знамянка. З інспекцією будівельний майданчик відвідав голова районної державної адміністрації Ігор Ладнов.

Ukrainian English Russian

Наразі підрядна організація ТОВ «МОСТ ДЕВЕЛОПМЕНТ» для спрямування транспорту іншим шляхом, влаштовав тимчасовий переїзд, здійснив демонтаж конструкцій існуючого шляхопроводу та розпочав роботи по влаштуванню фундаментів під опори майбутнього, нового шляхопроводу.

Триває будівництво шляхопроводу через залізницю в Городищенському районі

Начальник дільниці ТОВ «МОСТ ДЕВЕЛОПМЕНТ» Олександр Передерій, ознайомив Ігоря Ладнова із темпами будівельних робіт, особливостями технологічних прийомів, що застосовуються на цій будові, а також із графіком робіт та орієнтовною датою введення у експлуатацію.

Нині основною задачею будівельників є спорудження двох буронабивних паль «під ключ» протягом однієї доби. Тому організація робіт вражає своєю інтенсивністю та залагодженням усіх учасників будівельного процесу у своїх діях до хвилини.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: