У “Черкасиобленерго” технічно підсилюють високовольтні бригади

Новини

У рамках Інвестиційної програми в 2020-му році ПАТ «Черкасиобленерго» суттєво оновило автопарк та закупило спеціалізовану висококласну техніку для проведення робіт високовольтними бригадами в важких умовах. Товариство придбало новий сучасний мульчер, трактор «New Holland», МАЗ та автомобілі «Great Wall» для оперативно-виїзних бригад.

Ukrainian English Russian

Потужну техніку спрямують на виконання робіт в охоронній зоні повітряних ліній 10 – 150 кВ.

Відтепер, розчистки енергомереж будуть проходити в 5 разів ефективніше як за часовими параметрами так і за якістю виконаних робіт. Енергетики зможуть перенаправити фахівців на виконання інших видів діяльності з підвищення надійності розподілу електричної енергії. Модернізація транспортного забезпечення Товариства це якісний показник розвитку енергетичного підприємства та турботи про споживачів і працівників ПАТ «Черкасиобленерго». Сучасний та потужний мульчер подрібнює деревину діаметром до 35 сантиметрів на щепу у 3-5 сантиметрів. Новий агрегат уже випробували в роботі – на розчистці траси охоронної зони ліній електропередачі 110 кВ.

– Раніше все це робилося вручну. Це неефективно, тому щороку нам доводилося повертатися на ті самі об’єкти. Дякуючи цій техніці, хлопці повернуться сюди для виконання подібних робіт років через три, – зазначив директор технічний ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Заврін.

Директор компанії-постачальника «Зелений гай» Федір Мішин говорить: техніка потужна та ефективна.

Вона замінює роботи, які раніше проводилися мотокосами та пилками. І додає: постачають подібне обладнання в Україну уже більше 10-ти років.

– Ця техніка зарекомендувала себе з найкращої сторони. Вона дієво замінює ручну працю, що як результат – значно заощаджує час виконуваних робіт та кошти компанії, – зазначив Федір Мішин.

На найвищому рівні оцінив роботу і водій новенького мульчера Микола Лавриненко. Каже: це вперше за багато років було придбано техніку такого рівня.

– Дуже задоволені новим мульчером, роботу виконує швидко та продуктивно, працювати на ньому одне задоволення. Крім того, тепло, затишно та комфортно. Загалом за остані роки на підприємстві постійні оновлення – це дуже добре. Працівникам приємно, що керівництво дбає про персонал, – каже Микола Лавриненко.

Майстер служби високовольтних ліній Сергій Гордієнко додає, ті роботи, які раніше виконувалися виключно вручну і займали години, тепер якісно і швидко виконує машина. Завдяки цьому набагато збільшується й об’єм виконуваних робіт.

Директор з охорони праці та пожежної безпеки Анатолій Гончаренко зауважує: застосування нових методик звільняє працівників від тяжких фізичних навантажень і найголовніше – дозволяє не залучати їх до робіт на травмонебезпечних ділянках.

На цей рік, в рамках інвестиційної програми планується закупівля автомобільних вишок, вантажних кранів і іншої спецтехніки. ПАТ «Черкасиобленерго» постійно працює над оновленням матеріально-технічної бази задля забезпечення якісного розподілу електричної енергії та її безперебійного постачання у домівки та підприємства Черкащини.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: