У Червонослобідській ОТГ розфарбували автобусні зупинки

Новини

4 дні невтомної роботи  викладачів-художників та їх учнів -  і дві автобусні зупинки села Червона Слобода перетворилися на унікальні арт-об’єкти.

Ukrainian English Russian

- Керівництво громади залучило спонсорів, щоб придбати пензлики та спеціальні фарби, які не бояться дощів і морозів. А ескізи розписів було створено нашими викладачами, -  розповідає Іван  Сапсай, директор КЗ «Червонослобідська дитяча музична школа» (де готують юних музикантів та художників). - Усього знадобилося більше 15 літрів фарби та чотири дні копіткої роботи викладачів класів образотворчого мистецтва нашої школи, яким допомагали їх вихованці.  Люди громади дуже задоволені, дякують,  і на цьогорічний набір батьки почали більше записувати до нас своїх дітей - отака несподівана реклама вийшла нашій школі! Найбільше ми боялися вандалізму – але ні, зупинки нині так і стоять окрасою села.

- Складно було малювати у спеку, по 11 годин щодня, особливо - зупинку біля районної лікарні, оштукатурену «шубою», - розповідає викладачка школи Світлана Парфьонова. - Але ми не пошкодували: якщо ми не будемо, якщо ніхто не буде   – світ ніколи не зміниться на краще. Можливо, така краса надихне не смітити на зупинках і не пошкоджувати їх. А, коли стане холодно і не буде листя і квітів – це даруватиме людям гарний настрій.

За словами директора школи Івана Сапсая, наразі готуються нові ескізи для розписів, та проводиться попередній огляд автобусних зупинок у Вергунах, іншому селі громади  - на предмет пошкоджень, необхідності попереднього ремонту до початку створення і тут мистецьких полотен.

Про це повідомляє пресклуб реформ.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: