У Матусівській громаді вироблятимуть власне борошно

Промисловість

Тут  реконструювали і запустили у роботу оновлений млин. Сьогодні на території громади працюють 22 підприємства, що сплачують податки і, завдяки сприятливій інвестиційній політиці, мають можливість  розвиватися – і, водночас, розвивати громаду.

Ukrainian English Russian

За словами першого заступника голови Матусівської ОТГ Ірини Берези,  млин у  Матусові не працював останні 20 років - тож жителі громади змушені були долати великі відстані, аби перемолоти зерно на борошно. Але днями фермерське господарство «Ольвія»  відкрило придбаний і реконструйований потужний валовий млин.

– Всі ми народилися на цій землі і хочеться зробити щось дійсно корисне для своєї громади, – говорить голова ФГ «Ольвія» Іван Кравченко. – Ми обробляємо землю, вирощуємо збіжжя, віднині дбатимемо і про подальшу його переробку.

Тож тепер матусяни не їздитимуть більше у район – млин забезпечуватиме борошном вищого сорту, ІІ сорту та висівками . На підприємстві  створено  нові робочі місця – що просто неоціненно у нинішній складний час, пише прес-клуб реформ.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: